Kurzy Úprava fotografií jsou navrženy tak, aby pokryly jak potřeby těch, kteří se teprve seznamují s možnostmi, které nabízejí moderní aplikace pro úpravu a vylepšení snímků, tak i pro pokročilé uživatele, kteří hledají další možnosti práce s fotografiemi.

Kurz U1 je určen pro nové uživatele aplikace Zoner Photo Studio a je zaměřen na zvládnutí úprav fotografií.

Kurz U2 se věnuje pokročilým úpravám s využitím práce na vrstvách, použitím výběrů a masek pro selektivní úpravy, montáže a skládání snímků.

Kurz U3 se věnuje práci se soubory RAW, jejich vlastnostem, výhodám i nevýhodám ve srovnání s formátem JPG a samozřejmě možnostem konverzí, úprav a zpracování souborů RAW.

Pro zájemce, kteří nemohou navštěvovat prezenční studium, bude na www.pakpak.cz připravena i forma dálkového studia v podobě výukových videí, které bude možné sledovat na webu.

V kurzech jsou zařazeny i informace o tom, jak se již při fotografování vyhnout některým problémům nebo jak vytvořit snímky vhodné pro plánované úpravy. Jako základní aplikace bude použit program Zoner Photo Studio, ale budou předvedeny i jiné specializované aplikace. Účastníci kurzu se seznámí také se základy správy souborů, což zahrnuje organizaci fotografií na počítači, práci s informacemi, vyhledávání, třídění a některé další operace.

Jako podpora výuky jsou pro zájemce připraveny na www.pakpak.cz jednak odborné články a současně i podrobné kurzy ve formě komentovaných videoukázek.

0 komentáře

Napsat komentář

Chcete se přidat do diskuze?
Neváhejte přispět.

Napsat komentář